* Nie pobieramy opłat przy zagubionej umowie * Nie pobieramy opłat przy zagubionej umowie * Nie pobieramy opłat przy zagubionej umowie * Nie pobieramy opłat przy zagubionej umowie * Nie pobieramy opłat przy zagubionej umowie *

O nas

LOMBARD BENEK to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm. Firma na BYTOMSKIM rynku istnieje od 2010 roku.

Zajmujemy się między innymi: pożyczkami pod zastaw, sprzedażą rzeczy nowych jak i używanych, wyceną brylantów, skupem złota i srebra, zegarków, samochodów i wielu innych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, zawsze staramy się pomóc w trudnej sytuacji.

Cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią wśród naszych klientów od 5 lat. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom. Każdy usługobiorca ma pewność, że jego zastaw jest bezpieczny i nie przepadnie na rzecz firmy od razu po ustalonym wcześniej terminie.

Zawsze uwzględniamy okres ochronny. Rozumiemy naszych klientów i ich sentymentalny związek z zastawem. Wiemy, że w życiu bywają różne nieoczekiwane sytuacje, dlatego gwarantujemy pełne poczucie bezpieczeństwa, a także dyskrecję.

Nasi pracownicy systematycznie odbywają różnego typu szkolenia, aby jeszcze bardziej podnosić swoje kwalifikacje i służyć Państwu fachową wiedzą i doświadczeniem, które i tak w większości zdobywane jest poprzez praktykę zawodową, a nie samą naukę teoretyczną.

To co wyróżnia firmę BENEK to konkurencyjna polityka obsługi klienta, rzetelne i miłe podejście, a także odpowiednia wycena zastawu oraz DOJAZD DO KLIENTA ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Bytom, ul. Krakowska 6

Bytom, ul. Alojzanów 1